

JOGGER C/AJUSTE C/BOLSILLO 1X1
UnavailableRef: 302-0400336by WELLNESS CONCEPTS LIFE
| Price | Login to view pricing |
|---|---|
| Minimun Quantity | 36 |
| Collections | BE NATURAL - 22W |
| Dimensions | 1x1x39in |
| Material | 75% POLIESTER 25% ALGODON |
| Packaging | Bolsa |
| Inner Pack | 6 |
| Unit of Measure | PZ |
| Weight | 7 kg |
| Color |
Customer questions and answers
No questions yet










