

500ML DOUBLE WALL VACUUM INSULATED BOTTLE
AvailableRef: 307-0900019by WELLNESS CONCEPTS LIFE
| Price | Login to view pricing |
|---|---|
| Available | 100 |
| Minimun Quantity | 50 |
| Collections | BE NATURAL - 22W |
| Dimensions | 500ml 9.5x9.5x18.5cm |
| Material | 90% STAINLESS STEEL 10% OTHER |
| Packaging | White color box |
| Unit of Measure | Piece |
| Weight | 17 kg |
| Color |
Customer questions and answers
No questions yet








