

GARRAFA D/ÁGUA COM MARCADOR D/TI
AvailableRef: 307-1700008by WELLNESS CONCEPTS LIFE
| Price | Login to view pricing |
|---|---|
| Available | 108 |
| Minimun Quantity | 24 |
| Collections | SEJA LEGAL - 22W |
| Dimensions | 2000 ml 11x11x30cm |
| Material | 100% PLÁSTICO |
| Packaging | ETIQUETA PENDURADA |
| Unit of Measure | Pedaço |
| Weight | 7.8 kg |
| Color |
Customer questions and answers
No questions yet










