

MALA C/ BOLSO PARA ROUPAS HUM
UnavailableRef: 308-1000022by WELLNESS CONCEPTS LIFE
| Price | Login to view pricing |
|---|---|
| Minimun Quantity | 20 |
| Collections | SEJA NATURAL - 22W |
| Dimensions | 46 x 20 x 23 cm |
| Material | 100% poliéster |
| Packaging | Bolsa |
| Unit of Measure | Pedaço |
| Weight | 13 kg |
| Color |
Customer questions and answers
No questions yet









