

ORGANIZADOR DE 3 PIEZAS DE ESCRITORIO
AvailableRef: 780-2261036by MERLETTO
| Price | Login to view pricing |
|---|---|
| Available | 3 |
| Minimun Quantity | 1 |
| Collections | SIMPLE BUT SIGNIFICANT - 23A |
| Dimensions | 9.5x9.5x8cm |
| Material | 100% HIERRO |
| Packaging | 8 |
| Inner Pack | 8 |
| Unit of Measure | CJ |
| Weight | 6.5 kg |
Customer questions and answers
No questions yet




